Chan Sung Jung's Blogs

  • Thursday MMA: A TV Viewer’s Guide By: Jeff Sherwood





    Thursday



    3:00 a.m. ET Fox Sports 1: UFC Ultimate Knockouts
    Knockouts of 2014 - The best finishes of 2014; featuring Mark Hunt, Donald Cerrone, Alistair Overeem, Dan Henderson and more.

    3:30 a.m. ET Fox Sports 1: UFC Ultimate Knockouts
    Best of the Lighter Weightclasses - Fight finishes from the flyweight, bantamweight, featherweight and lightweight divisions, including the best from superstars such as Ronda Rousey, Conor McGregor, Jose Aldo, Donald Cerrone and more.

    4:00 a.m. ET Fox Sports 1: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    5:00 a.m. ET Fox Sports 1: Best of WEC
    Johnson; Lamas; The Korean Zombie - Nonstop action by lightweight fighters.

    10:00 a.m. ET Fox Sports 1: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    12:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    2:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Presents
    In the Moment: The Rise of Jon Jones

    3:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Unleashed
    Light Heavyweight Title Timeline - See the recent fights that crowned new 205-pound champions in one of the most talented divisions in the UFC. With Jon Jones, Mauricio Rua, Lyoto Machida and Rashad Evans.

    4:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Unleashed
    The Ultimate Fighter Champions

    6:30 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Ultimate Knockouts
    Best of the Lighter Weightclasses - Fight finishes from the flyweight, bantamweight, featherweight and lightweight divisions, including the best from superstars such as Ronda Rousey, Conor McGregor, Jose Also, Donald Cerrone and more.

    8:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Fight Night
    Mendes vs. Lamas - Diego Ferreira vs. Dustin Poirier; Robbie Peralta vs. Clay Guida; Milana Dudieva vs. Julianna Pena; Mitch Clarke vs. Michael Chiesa; Al Iaquinta vs. Jorge Masvidal; Chad Mendes vs. Ricardo Lamas. From Fairfax, Va.

    11:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Presents
    Cain Velasquez: Heart of a Warrior - Cain Velasquez's account of his rise and reign atop the UFC. From making history as the first ever Mexican-American UFC heavyweight champion, to his epic trilogy against Junior dos Santos, and the remarkable family bonds that forged him.

    12:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Main Event
    UFC 121: Brock Lesnar vs. Cain Velasquez

    Read more
  • Tuesday MMA: A TV Viewer’s Guide By: Jeff Sherwood





    Tuesday



    3:00 a.m. ET Fox Sports 1: UFC Reloaded
    UFC 178: Johnson vs. Cariaso From Las Vegas.

    6:00 a.m. ET Fox Sports 2: Best of WEC
    Johnson; Lamas; The Korean Zombie - Nonstop action by lightweight fighters.

    7:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 173: Barao vs. Dillashaw

    10:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Fight Night
    Mendes vs. Lamas – Prelims Justin Jones vs. Ron Stallings; Timothy Johnson vs. Shamil Abdurakhimov; Alexander Yakovlev vs. Gray Maynard; Lauren Murphy vs. Liz Carmouche. From Fairfax, Va.

    12:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Fight Night
    Mendes vs. Lamas - Diego Ferreira vs. Dustin Poirier; Robbie Peralta vs. Clay Guida; Milana Dudieva vs. Julianna Pena; Mitch Clarke vs. Michael Chiesa; Al Iaquinta vs. Jorge Masvidal; Chad Mendes vs. Ricardo Lamas. From Fairfax, Va.

    6:00 p.m. ET MavTV: King of the Cage
    Rough Justice - KOTC Championship mixed martial arts competition.

    6:30 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Ultimate Insider
    Best of Lyoto Machida - Lyoto Machida recounts one of the greatest fights of 2014 as he battles Chris Weidman for the middleweight belt. He also shows his techniques behind his signature moves and describes the principles of his Warrior Code.

    8:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Reloaded
    UFC 175: Weidman vs. Machida - Two title fights as middleweight champion Chris Weidman defends his crown against former light heavyweight champion Lyoto 'The Dragon' Machida. UFC women's bantamweight champ Ronda Rousey will defend her title against top contender Alexis Davis.

    8:00 p.m. ET MavTV: King of the Cage
    Fierce

    10:00 p.m. ET MavTV: King of the Cage
    Rough Justice - KOTC Championship mixed martial arts competition.

    12:00 a.m. ET MavTV: King of the Cage
    Fierce

    12:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Fight Night
    UFC: Miocic vs. Maldonado - Robbie Peralta vs. Rony Jason; Alexander Yakovlev vs. Demian Maia; Warlley Alves vs. Marcio Alexandre Jr.; Antonio Carlos Jr. vs. Vitor Miranda; Fabio Maldonado vs. Stipe Miocic. From Sao Paulo, Brazil.

    Read more
  • Tuesday MMA: A TV Viewer’s Guide By: Jeff Sherwood





    Tuesday



    6:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 163: Aldo vs. Chan Sung Jung - UFC Champion Jose Aldo defends his title against 'The Korean Zombie' Chan Sun Jung in Rio Janeiro, Brazil.

    9:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Unleashed
    Mauricio Rua vs. Brandon Vera - Mauricio Rua takes on Brandon Vera. Plus, Antonio Rodrigo Minotauro Nogueira vs. Dave Herman and Rousimar Palhares vs. Alan Belcher.

    10:00 a.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 20 Episode 3: Team Melendez vs. Team Pettis: Don't Fight Fate - On the heels of Team Pettis' second win in a row, a silly game at the house turns raunchy. Then in the third preliminary fight, 4 seed Jessica Penne of Team Pettis takes on 13 seed Lisa Ellis of Team Melendez.

    11:00 a.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 20 Episode 4: Team Melendez vs. Team Pettis: Make A Big Strike - Tensions between Heather Clark and the rest of Team Melendez escalate. Urijah Faber takes over for Anthony Pettis for a few days. Then, in the fourth fight of the tournament, Team Pettis pits 1 ranked Carla Esparza against 16 ranked Angela Hill.

    12:00 p.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 20 Episode 5: Team Melendez vs. Team Pettis: Coming to Get You - An injury forces a fighter out of the competition and opens the door for another; Team Melendez fighters question Heather Clark's knee injury; the rivalry between Felice Herrig and Heather Clark comes to a head.

    1:00 p.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 20 Episode 6: Team Melendez vs. Team Pettis: Give It All You Have - Tecia's return to the competition angers some fighters. Then, in the sixth fight of the tournament Team Pettis pits 5th ranked Aisling Daly against 12th ranked Angela Magana for a chance to advance to the quarterfinals.

    6:00 p.m. ET MavTV: Greatest KnockOuts
    EPISODE: 11 - Quinton Jackson squares off with Sean Gray in a battle that ends with a vicious KO plus much more.

    7:00 p.m. ET MavTV: King of the Cage
    Future Legends 26, Part 1 - KOTC Championship mixed martial arts competition from Laughlin, Nev.

    9:00 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Ultimate Fights

    9:00 p.m. ET MavTV: Greatest KnockOuts
    EPISODE: 11 - Quinton Jackson squares off with Sean Gray in a battle that ends with a vicious KO plus much more.

    9:30 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Ultimate Submissions

    10:00 p.m. ET MavTV: King of the Cage
    Future Legends 26, Part 1 - KOTC Championship mixed martial arts competition from Laughlin, Nev.

    12:00 a.m. ET MavTV: King of the Cage
    Future Legends 25 - KOTC Championship mixed martial arts competition from Eastside Cannery Casino Las Vegas, Nev.

    Read more
  • Free Full Fight: Jose Aldo vs. Korean Zombie By: C.J. Tuttle

    Ultimate Fighting Championship on Monday released a full fight video in Jose Aldo vs. Chan Sung Jung to temporarily bid adieu to the “Korean Zombie.” The former title challenger will step away for two years in order to fulfill his mandatory South Korea military obligations.



    Follow the jump for reader comments.

    Read more
  • Wednesday MMA: A TV Viewer’s Guide By: Jeff Sherwood





    Wednesday



    9:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 163: Jose Aldo vs. Chan Sung Jung From Rio de Janeiro, Brazil.

    12:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC 177: Dillashaw vs. Soto - Prelims
    Derek Brunson vs. Lorenz Larkin; Henry Cejudo vs. Scott Jorgensen; Justin Edwards vs. Yancy Medeiros; Anthony Hamilton vs. Ruan Potts. From Sacramento, Calif.

    2:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Unleashed
    Overeem vs. Lesnar - The best fights from the UFC archives, featuring Alistair Overeem vs Brock Lesnar, Roy Nelson vs Mirko Cro Cop Filipovic, Lavar Johnson vs Joey Beltran, Pat Barry vs Christian Morecraft, and Frank Mir vs Rodrigo Nogueira.

    7:00 p.m. ET Fox Sports 1: Countdown to UFC Fight Night: Jacare vs. Mousasi
    Inside the training camps of Gegard Mousasi and Ronaldo Souza.

    7:30 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Central
    Hosted by "Showdown" Joe Ferraro. UFC highlights and news

    8:00 p.m. ET Sportsnet 360: TUF Nations Canada vs. Australia: Ultimate Fighter Finale

    8:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    9:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC RoundtableThe Ultimate Fighters
    Ultimate Fighters roundtable discussion.

    11:00 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Central
    Hosted by "Showdown" Joe Ferraro. UFC highlights and news

    11:00 p.m. ET SpikeTV: Countdown to Curran/Pitbull II
    A preview of fights with behind-the-scenes footage and analysis of Pat Curran, Patricio Pitbull, King Mo and Cheick Kongo.

    Read more
  • Tuesday MMA: A TV Viewer’s Guide By: Jeff Sherwood





    Tuesday



    6:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 163: Jose Aldo vs. Chan Sung Jung From Rio de Janeiro, Brazil.

    3:30 p.m. ET Sportsnet Ontario: UFC Ultimate Knockouts

    3:30 p.m. ET Sportsnet East: UFC Ultimate Knockouts

    9:30 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Ultimate Submissions

    10:00 p.m. ET MavTV: King of the Cage

    12:00 a.m. ET MavTV: King of the Cage

    12:00 a.m. ET Fox Sports 2: Countdown to UFC Fight Night: Jacare vs. Mousasi
    Inside the training camps of Gegard Mousasi and Ronaldo Souza.

    Read more
  • Thursday MMA: A TV Viewer’s Guide By: Jeff Sherwood





    Thursday



    4:00 a.m. ET Fox Sports 1: UFC Ultimate Knockouts
    Head-Kick Knockouts Spectacular head-kick knockouts.

    4:30 a.m. ET Fox Sports 1: UFC Ultimate Insider
    Dillashaw/Le/Jury

    5:00 a.m. ET Fox Sports 1: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    6:00 a.m. ET Fox Sports 2: Best of WEC
    Johnson; Lamas; The Korean Zombie Nonstop action by lightweight fighters.

    7:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    8:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Unleashed
    Jones vs. Machida - The best fights from the UFC archives, featuring Jon Jones vs. Lyoto Machida, Nate Diaz vs. Donald Cerrone, Bart Palaszewski vs. Tyson Griffin, and Ryan Bader vs. Jason Brilz.

    9:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Ultimate Knockouts
    Ultimate Fighter Alumni Exciting finishes examined.

    9:30 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Ultimate Knockouts
    Head-Kick Knockouts Spectacular head-kick knockouts.

    10:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Main Event
    UFC 162: Silva vs. Weidman/Edgar vs. Oliveira Mixed martial artists train for UFC 162.

    11:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC 1 on 1 - Urijah Faber
    The career resurgence of Urijah Faber.

    11:30 a.m. ET Fox Sports 2: UFC From All Angles - Cain Velasquez
    Inside and outside the ring with Cain Velasquez.

    3:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Fighter's Cut - Johny Hendricks
    Johny Hendricks' top five knockouts.

    3:30 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Ultimate Insider
    Dillashaw/Le/Jury

    4:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    7:00 p.m. ET Sportsnet 360: TUF Nations Canada vs. Australia


    7:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Reloaded
    UFC 169: Barao vs. Faber 2 - Renan Barao faces Urijah Faber.

    10:00 p.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 15 Episode 9: Become That Hero Both teams head to a desert shooting range for an explosive coaches challenge; Andy Ogle takes on Mike Rio in the last preliminary fight; Dana announces the first two quarterfinal match-ups.

    11:00 p.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 15 Episode 10: So Real It's Unreal Dana makes a surprise visit to the gym for a shocking announcement; James Vick vs. Joe Proctor; Justin Lawrence vs. Michael Chiesa.

    11:00 p.m. ET Sportsnet ONE: UFC Central
    Hosted by "Showdown" Joe Ferraro. UFC highlights and news.

    12:00 a.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 15 Episode 11: Like a Spartan Chris Saunders battles through emotional issues as he prepares to face Vinc Pichel; Faber teammates square off when Andy Ogle takes on Al Iaquinta.

    Read more
  • Thursday MMA: A TV Viewer’s Guide By: Jeff Sherwood





    Thursday



    3:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    4:00 a.m. ET Fox Sports 1: The Ultimate Fighter
    Season 19 Episode 11: Team Edgar vs. Team Penn: The Zombie Semifinal slugfest.

    5:00 a.m. Fox Sports 1: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    6:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    7:00 a.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 19 Episode 11: Team Edgar vs. Team Penn: The Zombie Semifinal slugfest.

    8:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Unleashed
    Nate Diaz fights Jim Miller; Rory MacDonald vs. Che Mills; Cub Swanson vs. Charles Oliveira; Stefan Struve vs. Dave Herman.

    9:00 a.m. ET Fox Sports 2: Best of WEC
    Finishes Knockouts, submissions and memorable finishes in the WEC.

    10:00 a.m. ET Fox Sports 1: UFC Ultimate Insider
    EPISODE: 243 Albuquerque hosts UFC; highlights of UFC 100; EA Sports UFC.

    10:30 a.m. ET Fox Sports 1: UFC From All Angles
    Inside and outside the ring with Cain Velasquez.

    11:00 a.m. ET Fox Sports 1: UFC Presents
    Mana: B.J. Penn's fascinating journey.

    12:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    1:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 163: Jose Aldo vs. Chan Sung Jung From Rio de Janeiro, Brazil.

    4:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC From All Angles
    Interview with Daniel Cormier.

    6:00 p.m. ET Sportsnet ONE: UFC Central
    Hosted by "Showdown" Joe Ferraro. UFC highlights and news

    6:30 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Unleashed
    Featuring Cain Velasquez vs. Ben Rothwell, Sam Stout vs. Jeremy Stephens, and Kendall Grove vs. Jake Rosholt.

    7:00 p.m. ET Sportsnet ONE: UFC Ultimate Knockouts


    7:30 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Fight Flashback
    Ronda Rousey vs. Miesha Tate Enhanced coverage of classic bout between female fighters.

    8:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC From All Angles
    Host Karyn Bryant sits down with UFC star Frankie Edgar to discuss his career.

    8:30 p.m. ET Fox Sports 2: UFC From All Angles
    The remarkable rise of Chris Weidman.

    9:00 p.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 19 Episode 11: Team Edgar vs. Team Penn: The Zombie Semifinal slugfest.

    10:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    11:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Unleashed
    Featuring Cain Velasquez vs. Ben Rothwell, Sam Stout vs. Jeremy Stephens, and Kendall Grove vs. Jake Rosholt.

    12:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 140: Light Heavyweight champion Jon Jones faces former champ Lyoto Machida; the Nogueira brothers, Frank Mir and Tito Ortiz.

    Read more
  • Wednesday MMA: A TV Viewer’s Guide By: Jeff Sherwood





    Wednesday



    4:00 a.m. ET MavTV: King of the Cage


    6:00 a.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 19 Episode 10: Team Edgar vs. Team Penn: One Fight Away Middleweight semifinal matchup.

    7:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Unleashed
    Nate Diaz fights Jim Miller; Rory MacDonald vs. Che Mills; Cub Swanson vs. Charles Oliveira; Stefan Struve vs. Dave Herman.

    8:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 163: Jose Aldo vs. Chan Sung Jung From Rio de Janeiro, Brazil.

    11:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Unleashed
    Nate Diaz fights Jim Miller; Rory MacDonald vs. Che Mills; Cub Swanson vs. Charles Oliveira; Stefan Struve vs. Dave Herman.

    12:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC: Shogun vs. Vera
    Mauricio Rua vs. Brandon Vera; Lyoto Machida vs. Ryan Bader; Joe Lauzon vs. Jamie Varner; DaMarques Johnson vs. Mike Swick. From Los Angeles. (Card subject to change)

    2:00 p.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 19 Episode 9: Team Edgar vs. Team Penn: Get That Money Field trip to Harley-Davidson Boot Camp; final preliminary bout; semifinal matchups announced.

    3:00 p.m. ET Fox Sports 2: The Ultimate Fighter
    Season 19 Episode 10: Team Edgar vs. Team Penn: One Fight Away Middleweight semifinal matchup.

    4:00 p.m. ET Fox Sports 2: Best of WEC
    Finishes Knockouts, submissions and memorable finishes in the WEC.

    7:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC From All Angles
    Inside and outside the ring with Cain Velasquez.

    7:30 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Central
    Hosted by "Showdown" Joe Ferraro. UFC highlights and news.

    7:30 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Fight Flashback
    Ronda Rousey vs. Miesha Tate Enhanced coverage of classic bout between female fighters.

    8:00 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Wired
    Joe Rogan hosts this UFC highlight show featuring some of the best bouts from years past.

    8:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Tonight
    UFC highlights, analysis and interviews.

    9:00 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Unleashed
    The best fights from the UFC archives

    9:00 p.m. ET Fox Sports 1: The Ultimate Fighter
    Season 19 Episode 10: Team Edgar vs. Team Penn: One Fight Away Middleweight semifinal matchup.

    10:00 p.m. ET Fox Sports 1: The Ultimate Fighter
    Season 19 Episode 11: Team Edgar vs. Team Penn: The Zombie Semifinal slugfest.

    11:00 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Central
    Hosted by "Showdown" Joe Ferraro. UFC highlights and news.

    Read more
  • Sunday MMA: A TV Viewer’s Guide By: Jeff Sherwood





    Sunday



    5:30 a.m. ET Fox Sports 2: UFC From All Angles
    Interview with Daniel Cormier.

    6:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC: Werdum vs. Browne
    Yoel Romero vs. Brad Tavares; Edson Barboza vs. Donald Cerrone; Liz Carmouche vs. Miesha Tate; Fabricio Werdum vs. Travis Browne. From Amway Center in Orlando. (Card subject to change)

    8:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 150: Benson Henderson vs. Frankie Edgar II UFC lightweight title rematch.

    11:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 140: Light Heavyweight champion Jon Jones faces former champ Lyoto Machida; the Nogueira brothers, Frank Mir and Tito Ortiz.

    1:00 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Unleashed
    The best fights from the UFC archives

    2:00 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Unleashed
    The best fights from the UFC archives

    2:00 p.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 163: Jose Aldo vs. Chan Sung Jung From Rio de Janeiro, Brazil.

    3:00 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Wired
    Joe Rogan hosts this UFC highlight show featuring some of the best bouts from years past.

    4:00 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Wired
    Joe Rogan hosts this UFC highlight show featuring some of the best bouts from years past.

    5:00 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Ultimate Knockouts


    5:30 p.m. ET Sportsnet 360: UFC Ultimate Submissions


    7:30 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Ultimate Insider
    Behind-the-scenes of the Ultimate Fighting Championship.

    8:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC PresentsThe Prodigy
    B.J. Penn's fascinating career.

    9:00 p.m. ET Fox Sports 1: UFC Unleashed
    Middleweight Title Timeline Three pivotal fights that changed the face of the middleweight division.

    10:00 p.m. ET Fox Sports 1: The Ultimate Fighter
    Season 19 Episode 10: Team Edgar vs. Team Penn: One Fight Away Middleweight semifinal matchup.

    11:00 p.m. ET Sportsnet Pacific: UFC Unleashed
    The best fights from the UFC archives

    12:00 a.m. ET Fox Sports 2: UFC Reloaded
    UFC 163: Jose Aldo vs. Chan Sung Jung From Rio de Janeiro, Brazil.

    Read more
<h2>Fight Finder</h2>